Kawiarenka

NIEDZIELA  10.00 - 14.00
ŚRODA           17.00 - 20.00
Kawiarenka to przyjazne miejsce, gdzie kościół buduje ze sobą przyjazne relacje i spędza ze sobą przyjemnie czas. Można wypić tam smaczną kawę i herbatkę oraz zjeść pyszne ciastko lub gofry, naleśniki czy ciepłe tosty. W kawiarence również odbywają się rozmaite spotkania dla kościoła. Panuje w niej wyjątkowy, ciepły klimat, dostosowany odpowiednio do pór roku lub bieżących świąt. W tle można usłyszeć relaksującą muzykę czy obejrzeć w tv inspirujące uwielbienie.

Młodzież dla regionu

PIĄTEK, GODZINA 19:00

Spotkania kierowane są do młodzieży z całego naszego regionu, czyli Janowic Wielkich i okolic, które pragną bardziej poznać Boga, odnaleźć Go w swoim życiu, jak kreatywnie spędzić czas nie tylko w czasie cotygodniowych spotkań, ale również podczas licznych wyjazdów zorganizowanych do młodzieży.
Naszym pragnieniem jest rozbudzenie w młodych ludziach pasji, wiary i miłości do Boga, jak i pokazanie ogromu wartości, marzeń i potencjału, który w nich umieścił.
Celem przewodnim Młodzieży Dla Regionu - jak sama nazwa wskazuje, jest przenoszenie Bożej miłości lokalnym społecznością i szerzenie Ewangelii w regionie!

Smyk Art

NIEDZIELA OD 11.30

Smyk Art, to zajęcia plastyczno – dydaktyczne, kierowane do wszystkich dzieci, tak aby mogły kreatywnie spędzić czas.Jest to otwarte miejsce dla każdego dziecka. Staramy się, by każde dziecko było otoczone najlepszą opieką, przekazujemy na każdych zajęciach biblijne i ogólne wartości, inspirujemy, wspieramy, motywujemy i po prostu bawimy się. Dzieci w tym miejscu mogą czuć się akceptowane, ważne, wyjątkowe i kochane.

Służba muzyczna, taneczna oraz realizacji dźwięku - te agendy  pełnią różne funkcje, jednak wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Służba muzyczna odpowiedzialna jest za poszukiwanie nowych pieśni i wprowadzanie ich do kościelnego repertuaru w ciekawych aranżacjach muzycznych. Służba taneczna to wyrażanie miłości do Boga przy użyciu flag. Polega na tworzeniu układów choreograficznych do pieśni tak, aby oddać ich sens w sposób wizualny. Służba realizacji dźwięku odpowiedzialna jest za nagłaśnianie nabożeństw, koncertów i konferencji. Dba zatem o elektroakustyczne zaplecze wszelkich kościelnych wydarzeń. Wszystkie trzy grupy łączy jedna wspólna wizja. Pragniemy wywierać pozytywny wpływ na zgromadzony w uwielbieniu Kościół swoją postawą, nastawieniem i zaangażowaniem. Pragniemy przyczyniać się do tego, aby podczas uwielbienia ludzie doświadczali bliskiego spotkania z Bogiem, odczuwali Jego miłość i oglądali Jego chwałę. Zależy nam zatem, by nie tylko nasza działalność, ale także sposób w jaki się prezentujemy i żyjemy były dla innych inspiracją do oddawania Bogu szacunku i zachwycania się Nim. 
Obecnie funkcjonują w Kościele dwie służby muzyczne: 1. "Ponad Horyzont" 2."W Obecności". 

 

 
 

1