Poznaj naszą wspólnotę

Super, że nas odwiedziłeś. Bardzo wiele osób zaczyna poznawanie naszego Kościoła od tej strony, dlatego chcielibyśmy się krótko przedstawić. Prawdopodobnie usłyszałeś o nas od znajomych, bądź może trafiłeś na nas w internecie i nie do końca wiesz, kim jesteśmy, więc tutaj chcemy podzielić się najważniejszymi informacjami o sobie.


Kim jesteśmy

Wierzymy w to, że Bóg stworzył każdego człowieka do osobiste relacji z Nim, a Kościół jest wspólnotą ludzi, którzy razem wspierają się i pomagają sobie w odkrywaniu swojego przeznaczenia i Bożego planu dla naszego życia. Jednocześnie jako Kościół jesteśmy powołani do tego, żeby dzielić się ze wszystkimi przesłaniem Ewangelii.

Gdzie i kiedy nas spotkasz

Cały Kościół spotyka się w każdą niedzielę o godzinie 11:00 na wspólnym nabożeństwie, po którym mamy czas na kawę i miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół.

Często zadawane pytania

Jeśli zastanawiasz się nad odwiedzeniem nas po raz pierwszy, prawdopodobnie masz sporo pytań. Wiele razy nowe osoby mają podobne wątpliwości, więc poniższa lista może Ci pomóc lepiej zrozumieć, czego możesz się spodziewać.

Zaczyna się o 11:00 i trwa około 90 min. Na początku zespół muzyczny wykonuje kilka piosenek. Jest to muzyka współczesna, a teksty mówią o Bogu. Wyświetlane są na wideo projektorze tak, by każdy, kto chce, mógł wziąć w tym udział. Jest to jedna z form modlitwy Kościoła.
Następnie przechodzimy do głównej część spotkania – 40 minutowe kazanie, w którym, w oparciu o Boże Słowo, w bardzo praktyczny i inspirujący sposób, kaznodzieja mówi o życiu z Bogiem. Kazanie może być zakończone modlitwą.
Po spotkaniu zapraszamy do kawiarenki, gdzie można spędzić miło czas przy kawie, herbacie i pysznych deserach.

Pozytywnie nastawionych ludzi, inspirującego kazania i mile spędzonego czasu.
Jak najbardziej tak. Równolegle do nabożeństwa odbywają się zajęcia dla dzieci „Smyk Art”, które są prowadzone przez odpowiedzialne i doświadczone osoby, które zawsze dbają o to, aby najmłodsi spędzili kreatywnie czas.